Klacht: Hotelbon met gedeelde badkamer en wc

Mietze op 17 juli 2015 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Webcare verzocht contact op te nemen via e-mail, [email protected]. Wellicht dat wij voor u nog iets kunnen betekenen. Met vriendelijke groet, Webcare Team Fletcher hotels

Categorie Hotels
Status Opgelost
Datum 17 juli 2015

Een gast heeft een kamer geboekt bij Hotel de Zalm in Brielle met een Hotelbon van Fletcher, maar ontdekte dat de kamer een gedeelde badkamer en wc had, wat volgens hem niet past bij een 3 sterrenhotel. Hij voelt zich misleid door de advertentie en de bijkomende kosten voor een kamer met eigen badkamer, en is van plan om in de toekomst geen hotelbonnen van Fletcher meer aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Deze week met de Hotelbon van Fletcher een kamer geboekt bij Hotel de Zalm in Brielle. Blijkt dat het een 3 sterrenhotel is , maar je krijgt wel een gedeelde badkamer en wc op de gang. Bestaat dat nog in een 3 sterrenhotel? Een gedeelde badkamer verdient niet het predicaat 3 sterrenhotel. Ik moet nu 15 euro bijbetalen voor een kamer met eigen badkamer. Dit vind ik valse reclame en voer voor de reclame code commissie. Op zo’n manier is het makkelijk adverteren met kamers voor 12,95 PP.
Ook al die voorwaarden bij de kleine lettertjes, die dit jaar gehanteerd worden vind ik valse reclame. Weekend toeslag, toeslag 4 sterrenhotel etc.
Voor mij is dit de laatste keer dat ik hotelbonnen van Fletcher heb gekocht!

Gewenste Oplossing:

Geen idee. Ik wil gewoon mijn verhaal kwijt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fletcher Hotels een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Fletcher Hotels

10 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Wij kunnen ons voorstellen dat het niet het verblijf was zoals u had verwacht. Zou u uw klacht kunnen doorsturen naar [email protected]? Dan wordt er z.s.m. contact met u gezocht. Wij horen graag van u. Met vriendelijke groet, Webcare Team Fletcher hotels

Fletcher Hotels

Heeft op 17 juli 2015 om 09:13 geantwoord

Geboden Oplossing:

Webcare verzocht contact op te nemen via e-mail, [email protected].
Wellicht dat wij voor u nog iets kunnen betekenen.
Met vriendelijke groet,
Webcare Team
Fletcher hotels

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM