Klacht: GELD zo in de prullebak.

AnneC op 29 april 2012 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 4 mei 2012
Reactie van het bedrijf:

Wij nemen telefonisch contact op met de gast, daar het ons niet geheel duidelijk is wat voor een voucher mevrouw in haar bezit heeft. Met vriendelijke groet, Fletcher Webcare Team

Categorie Hotels
Status Opgelost
Datum 29 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hebben ook een voucher gekocht met de hoop deze te gebruiken als we er eens lekker uit wilde of iemand wilde verrassen.
Als ik wilde boeken waren de hotels die we wilde boeken niet beschikbaar, Als ik ze belde wilde ze er niet op in gaan want het ging via Internet of er was een ander telefoon nummer. Ook daar waren ze niet bereid te helpen je moest de site maar in de gaten houden maar nog 2 dagen te gaan voor de voucher maar nog steeds geen hotel richting de kust., Ja er was wel plaats maar daar mocht je niet boeken met een voucher dan een optie om de Voucher bij boeken te verrekenen maar dat mocht ook niet, zo werkt het niet mevrouw.
Wilde m’n moeder (89) verrassen voor moederdag dicht bij de kust maar ook dat kon niet.
Conclusie we kunnen nu de voucher in de prullenbak gooien en Fletcher heb ze geld binnen dus wat zullen hun erom treuren.
Had het geld beter aan de Voedselbank kunnen geven dan hadden we er nog iemand blij mee kunnen maken.
Nee deze klant zijn ze kwijt.

Gewenste Oplossing:

Meer kamers beschikbaar, of de voucher te kunnen inwisselen met bijbetaling voor wat wel beschikbaar is.
(waarom zo'n onderscheid) zijn wij geen klanten dan?

Meer medewerking van het personeel en niet afschuiven naar de internet site.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fletcher Hotels een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Fletcher Hotels

13 jaren geleden - Geachte mevrouw, Daar het ons niet geheel duidelijk is wat voor een voucher u in uw bezit heeft, nemen wij uiterlijk 11 mei 2012 telefonisch contact met u op, teneinde een en ander door te spreken. Met vriendelijke groet, Fletcher Webcare Team

Fletcher Hotels

Heeft op 04 mei 2012 om 09:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij nemen telefonisch contact op met de gast, daar het ons niet geheel duidelijk is wat voor een voucher mevrouw in haar bezit heeft.
Met vriendelijke groet,
Fletcher Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Fletcher Hotels beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM