Klacht: geen tegemoetkoming annulering

Jellie Bosma op 27 december 2021 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 27 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had eerst begin december voor mij en mijn twee dochters een hotelkamer geboekt in Den Haag. Samen even weg en shoppen. Dit kon niet door gaan corona. Toen verzet naar 28/29 december maar ook hier werd door corona roet in het eten gegooid. Nu werk ik zelf in de zorg en heb nachtdiensten gewerkt en ben ook zelf vergeten om de reservering te verzetten. Nu belde ik 26 december om de datum te verzetten omdat het shoppen niet door kan gaan. Zegt de meneer (onvriendelijk) dat hij niet kan verzetten was al 1 x verzet. Bel maar één of ander service nummer. Dat heb ik dan vanmiddag gedaan. Uitgelegd wat er gebeurt was en dat ik graag wil verzetten. Nou ik had niet 48 uur van te voren af gezegd dus helaas. (ook een erg onvriendelijke dame aan de lijn) Ik zei dus dat betekend dus nu dat ik het geld kwijt ben? Ja en ze hong de telefoon op.
U begrijpt, ik vind dit allerminst goede reclame van het personeel van Fletcher. Terwijl wij toch regelmatig gebruikt maken van Fletcher Hotels.
Erg jammer dit.

Gewenste Oplossing:

Verschuiven van de datum zodat ik wel met mijn dochters kan gaan shoppen in Den Haag.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jellie Bosma
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM