Klacht: Geen omboeking

mar-10 op 09 augustus 2020 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Hotels
Status In behandeling
Datum 9 augustus 2020

Een klant van Fletcher Hotels heeft een klacht ingediend over het niet kunnen omboeken van een hotelovernachting vanwege reisbeperkingen. De klant, die met een hotelvoucher had geboekt, ervoer onvriendelijke communicatie met de klantenservice en ontving geen reactie op meerdere e-mails. De situatie heeft geleid tot frustratie, vooral omdat de klant al jarenlang gebruikmaakt van de diensten van Fletcher.

Mijn Klacht:

We hadden 1 overnachting geboekt van 5 tot 6 augustus bij Fletcher met een hotelvoucher.Ik contacteerde algemeen nr voor alle Fletcher hotels,daar wij, als Belgen en komende uit provincie Antwerpen de grens NIET over mogen .Persoon aan telefoon was heel kort en zelfs onbeleefd.Wij zijn beiden boven de 65 en nog eens risicopatient!Volgens haar mochten we grens wel over en we wisten al langer dat er Corona was.Omboeken ging niet,wat bij andere hotels geen probleem is.Ik zei haar dat we dan 100 euro kwijt waren en zij antwoorddedat is dan zo.Heb meerdere mails naar hotel zelf en naar Fletcher gestuurd maar zonder antwoord,wat ik op zich al ongehoord vind.Ik vind het heel spijtig dat dit zo is moeten velopen want we zijn al jaren klant bij Fletcher.Reclame ga ik voor deze keten ZEKER niet meer maken.Ik dacht dat Nederlanders gekend waren voor hun klantvriendelijkheid!!!!

Gewenste Oplossing:

niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fletcher Hotels in behandeling genomen

Bericht van Fletcher Hotels

5 jaren geleden - Geachte mevrouw Mingeroet, Hartelijk dank voor uw melding welke wij hebben ontvangen via de website klacht.nl. Wij hebben uw melding zojuist doorgestuurd naar onze afdeling Gastensupport. Zij zullen uw melding in behandeling nemen en u zo snel mogelijk voorzien van een reactie per mail. Met vriendelijke groet, Team Fletcher Hotels

Alle klachten die gemeld zijn door mar-10
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM