Klacht: Douchebak vies / kapot en slechte service

Randytjong op 23 augustus 2022 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 23 augustus 2022

Een stel heeft op 21 augustus 2023 in Fletcher Hotel Parkstad in Kerkrade overnacht en ontdekte bij terugkomst dat de douchebak in de kamer vies en beschadigd was. Na melding bij de receptie werd beloofd dat er een oplossing zou komen, maar bij het uitchecken was er geen notitie van de klacht te vinden, waardoor zij opnieuw hun situatie moesten uitleggen.

Mijn Klacht:

Zondag 21 augustus hebben mijn vrouw en ik een overnachting geboekt in het Fletcher hotel Parkstad in Kerkrade.

Rond 1845 hebben wij ingecheckt en hebben onze bagage naar de kamer gebracht en zijn toen wezen eten in Aachen.

Rond 22:00 waren wij terug in het hotel en wilde wij gaan douchen en zagen wij een douche bak die er onacceptabel uitzag zie foto’s.

Ik heb bij de receptie een melding gedaan en liet de foto’s zien. De collega die bij de receptie aanwezig was was ook geschrokken. Heb hotel was vol geboekt en ik zei we bespreken morgen hoe wij dit kunnen oplossen. Hij gaf aan dat het een voucher of geld terug zou worden en zou een melding maken in het systeem.

De volgende ochtend bij het uitchecken kon de vrouwelijke collega geen notitie zien en moesten wij weer alles uitleggen en de foto’s laten zien. Zij mocht zelf niet beslissen wat voor oplossing er zou komen en moest het overleggen. Wij zouden later telefonisch wat horen.

16:30 nog niks gehoord van Fletcher parkstad dus ik neem telefonisch contact op met het hotel en krijg de manager aan de lijn die blijkbaar net terug is van vakantie.

Hij kon ook weer geen notitie zien en ik ga aan dat ze wel heel goed communiceren binnen de organisatie.

Hij zei om maar contact op te nemen met de klachtenafdeling van Fletcher!!!

Boek hier geen kamer, want de service en kwaliteit is heel slecht met hun zogenaamde 4 sterren!!

Gewenste Oplossing:

Nieuwe Voucher of volledige restitutie.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Randytjong
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM