Klacht: Arrangement niet volledig ontvangen en geen communicatie rondom klacht

chantalvermeulen op 23 juli 2014 over Fletcher Hotels in de categorie Hotels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotels
Status Nieuwe klacht
Datum 23 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen april boekte ik het romatisch arrrangement in het Fletcher hotel in Nieuwvliet-bad (reserveringskenmerk F61-FC13252).

Het arrangement zou bestaan uit:
– ontvangst met bubbels
– 2 overnachtingen
– 1x ontbijtbuffet
– 1x champenoise ontbijt
– 1x romantisch 4 gange diner
– verwernpakketje op de kamer

Ondanks dat we er meerdere malen naar gevraagd hebben hebben we het champenoise ontbijt niet gehad, men wist ook niet wat het inhield. Tevens werd ons een 3 in plaats van 4 gangen diner aangeboden. En hebben wij geen verwenpakketje op de kamer aangetroffen. Meerdere malen hebben we hier navraag naar gedaan, maar desondanks niets ontvangen.

Bij uitchecken heb ik nogmaals mijn klacht geuit dat ik niet tevreden ben, immers ik heb niet gekregen wat ik geboekt en voor betaald heb. Er werden excusus gemaakt maar men kon niet meer doen dan een restitutie van 23 euro (de fles wijn bij het diner). Ik vind dit niet in verhouding staan tot de prijs van het arrangement 228,= euro.

Ik heb mijn klacht 29 april per mail gestuurd aan gastensupport, waarop geen enkele reactie. Uiteindelijk 25 juni iemand van de afdeling gastensupport aan de telefoon gekregen. Wanneer ik mijn klacht opnieuw zou mailen zou deze voorgelegd worden aan het betreffende hotel. Inmiddels is het 23 juli en heb ik nog geen enkele inhuodelijke reactie op mijn klacht ontvangen.
Telefonisch is de afdeling gastensupport van Fletcher niet bereikbaar, en ook doorverbinden met het management behoort niet tot de mogelijkheden.

Gewenste Oplossing:

Zou graag een reactie op mijn klacht ontvangen. Daarnaast compensatie voor de niet ontvangen onderdelen van het arrangement.

En voor alle boekers na mij zou het mooi zijn als er reactie op een klacht komt en dat er geen arrangementen meer aangeboden worden die niet waargemaakt kunnen worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fletcher Hotels

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fletcher Hotels nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM