Klacht: flesjesfanta 500ml

[email protected] op 13 maart 2017 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik koop altijd flesjes fanta 500ml,2 weken geleden was het schap leeg ,het personeel vertelde dat ze bij de kassa in de koeling lagen en dat ik ze daar kon pakken ,toen ik ging afrekenen kost 1 flesje 1,45 terwijl ze altijd 0,74 kosten .ik heb de hoofdcassiere er bij gehaald en kreeg ze voor de oude prijs. zaterdag kocht ik weer mijn flesjes ze stonden nu in de schap alleen kosten ze geen 0,74 maar 0,95 u begrijpt dat ik schok van deze verhoging ,ik ben toen naar albert gegaan en daar was het 0,81 ,dus u raad al waar ik voortaan heen ga.

Gewenste Oplossing:

als de prijzen niet zo raar hoog zijn en ook dat als het schap niet is bij gevuld je het zonder te veel oponthoud het voor de oude prijs kan kopen .het isniet de schuld van de klant als het schap leeg is ,en de koeling overvol .nu ben ik niet echt prijsbewust maar dit viel echt op.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer