Klacht: Opzeggen Fit For Free

Livebox op 01 januari 2013 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 1 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin 2012 abonnement afgesloten bij FitForFree. Begin September besloten hier geen gebruik meer van te maken. Zoals vermeld op de website opzegging gedaan per brief. Enige tijd later nog een e-mail verstuurd aan [email protected]. Hier nooit antwoord op mogen ontvangen.

Recentelijk contact opgenomen met vestiging Arnhem. Ze hebben de opzegging nog niet verwerkt. Ik kon nogmaals een brief versturen. Dit had ik toch al gedaan !! En had tevens per e-mail aangegeven dat ik wens op te zeggen per einde contract. En recentelijk contact opgenomen met vestiging Arnhem. Nee …. Het kan alleen per brief. Mail wisseling zou uiteindelijk doorgestuurd worden naar hoofdkantoor. Nooit een reactie mogen ontvangen verder. En wat schetst mijn verbazing een incasso voor een jaar abonnement

Drie weken terug ook een poging gedaan om ze te bellen a 40 cent per minuut. Daar werd ik dusdanig klantonvriendelijk afgebokt. “ schrijf maar een brief”

Vandaag nogmaals enkele e-mails verstuurd en tevens een bericht achtergelaten op hun Facebook pagina. In de stille hoop dat ze alsnog abonnement beëindigen, zoals eerder verzocht per einde contract.

Morgen laatste poging doen om te bellen, anders maar gelijk contact opnemen met de rechtsbijstand. Hier al contact meegehad over dit onderwerp. En ik was geen uitzondering met FitForFree.

Hoe lastig is het anno 2012/2013 een abonnement op te zeggen ?

Gewenste Oplossing:

Opzegging zoals vermeld in de opzegging brief per einde contract van 2012

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over fit for free

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over fit for free nog niet in behandeling is genomen.

fit for free

Heeft op 25 maart 2015 om 10:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn afgehandeld echter niet via Klacht.nl. Mocht je over deze klacht nog vragen hebben, mail dan naar [email protected] en we nemen spoedig contact met je op!

Met vriendelijke groet,

Het Webcare team van Fit For Free.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM