Klacht: ontevreden over geboden oplossing FFF

henriketebrake op 05 mei 2014 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 5 mei 2014

Een klant van Fit For Free uit zijn onvrede over het ontbreken van een herinnering voor een te betalen bedrag na het opzeggen van zijn abonnement in maart 2013. Hij betwist de incassokosten, omdat hij geen schriftelijke of telefonische herinnering heeft ontvangen en twijfelt aan de verzending van eventuele brieven naar zijn oude adres. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Beste Marielle,

Waar het hier om gaat is dat ik geen herinnering heb ontvangen voor het betalen van deze rekening. Jullie geven in de vorige e-mail aan dat het mijn verantwoordelijkheid is om een adreswijziging door te geven. Dit is echter niet van toepassing als ik mijn abonnement al in maart 2013 is opgezegd.

Ik begrijp dat ik het te betalen bedrag over de periode 22-12-2013 tot 21-1-2014 dien te betalen maar ik ga niet akkoord met de incassokosten, nogmaals omdat ik nooit een schriftelijke of telefonische herinnering van jullie heb ontvangen. Spijtig genoeg hebben jullie ook geen aangetekende herinneringsbrieven gestuurd dus ik kan niet met zekerheid weten of jullie deze daadwerkelijk verstuurd hebben naar mijn oude adres. Al mijn oude post heb ik namelijk nog meerdere malen opgehaald bij mijn oude adres en tevens werd al mijn post doorgestuurd naar mijn nieuwe adres.

Nogmaals wil ik benadrukken dat de verantwoordelijkheid hiervoor niet bij mij ligt aangezien ik mijn abonnement al maanden hiervoor heb opgezegd, in 2013. Verder hadden jullie mij telefonisch of per e-mail kunnen herinneren. Nogmaals ben ik om voorgaande redenen niet bereid om de incassokosten te betalen. Hebben jullie een geschillencommissie en hoe kom ik daarmee in contact?

Nogmaals ontvang ik graag jullie rekeningnummer om de €2,95 over te maken als blijk van goede wil. Ik ga echter niet akkoord met de onterecht in rekening gebrachte incassokosten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over fit for free

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door fit for free in behandeling genomen

fit for free

Heeft op 25 maart 2015 om 10:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn afgehandeld echter niet via Klacht.nl. Mocht je over deze klacht nog vragen hebben, mail dan naar [email protected] en we nemen spoedig contact met je op!

Met vriendelijke groet,

Het Webcare team van Fit For Free.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM