Klacht: Klantenservice?

Nienke999 op 11 september 2019 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 april 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Nienke, We hopen dat dit destijds gelukt is! Mochten we je nog ergens bij kunnen helpen, dan horen wij dit meer dan graag. Sorry voor de late reactie, dat is misschien wat vreemd. Maar destijds hebben we je bericht...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 11 september 2019

Een klant van Fit for Free heeft meer dan 10 dagen gewacht op een reactie van de klantenservice na contact over het stopzetten van zijn abonnement vanwege een verhuizing. Ondanks het sturen van een tweede bericht en pogingen om telefonisch contact op te nemen, heeft de klant geen enkele reactie ontvangen, wat hij als slechte service ervaart.

Mijn Klacht:

Al meer dan 10 dagen wacht ik op enige vorm van reactie van de Fit for Free klantenservice, welke ik had gecontacteerd in verband met verhuizing en het daardoor willen stopzetten van mijn abonnement. 5 dagen na mijn eerste bericht heb ik nog een tweede bericht gestuurd, met daarin nog eens duidelijk mijn verwachtingen en vragen.
Wanneer ik probeer te bellen, wat overigens onder mijn eigen werktijd moet, krijg ik na 10 minuten nog steeds niemand aan de lijn.
Ik vind dit echt een bizarre vorm van slechte service. Wanneer Fit for Free straks, wanneer ik heel veel geluk heb, in september een keer de moeite neemt om enige vorm van reactie te geven, betaal ik wéér voor een maand extra.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer Fit for Free reageert op mijn berichten en gehoor geeft aan mijn eisen. Ik verwacht ook dat zij mijn situatie begrijpen, al lijkt het een ver-van-mijn-bedshow gezien het feit dat ze niet eens kunnen reageren op een doodnormale vraag.

Bericht van fit for free

6 jaren geleden - Beste Nienke, Bedankt voor je bericht. We hebben je vraag van 24 augustus ontvangen en je zojuist een antwoord per mail gestuurd. Met vriendelijke groet, Julia

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door fit for free in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat fit for free een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

fit for free

Heeft op 17 april 2020 om 13:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM