Klacht: douche geld of muntje

A.nobbe op 27 november 2017 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 december 2017
Reactie van het bedrijf:

Bedankt voor je bericht, Addo. We hebben je bericht doorgegeven aan de regiomanager van de club in Enschede. We verwachten dat er snel contact wordt opgenomen door onze collega's uit de club. Houd je ons hierover op de hoogte? Heb...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 27 november 2017

Een lid van Fit For Free ervaart problemen met het douchen na het sporten, vanwege een handicap. In de sportschool aan de meubelboulevard in Enschede ontbreken doucheschermen, terwijl de locatie in het centrum wel schermen heeft, maar hiervoor een vergoeding van 0,50 euro per 4 minuten vraagt. De klager stelt voor dat gehandicapten gratis gebruik kunnen maken van de douches om discriminatie te voorkomen.

Mijn Klacht:

hallo

ik sport al een tijdje bij jullie ik heb een stoma vanwege darmkanker nou als ik wil douchen na het sporten heb ik een beperking.
aan de meubelboulevard in enschede zijn er geen deuren voor de douchjesklacht ingedient uitspraak oude gebouw dus ik heb pech dat ik een handicap heb jammer.
nou ga ik sporten naar fit for free aan de boulevard in de centrum daar hebben ze wel deuren er voor bij de douchjes maar moet er voor betalen 0.50 euro cent voor 4 min,als ik mijn geld er in zal doen dan moet ik nog 2a3 min om mijn stoma zakje en plak er af halen dan heb ik nog 1 min,nou kan ik 2 x 0,50 cent er in gooien maar dat kost me dat per keer een euro.
Mijn voorstel gehandicapten gratis douchen moet ook in het bestand staan in de computer wij worden al gediscrimineerd laat fit for free de eerste zijn van de sport scholen dat ook gehandicapten kunnen sporten bij fit for free.

Gewenste Oplossing:

dat hier daad werkelijk resultaat uit komt en naar geluisterd word het is niet zomaar een verhaaltje.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door fit for free in behandeling genomen

Bericht van fit for free

8 jaren geleden - Hoi Addo. We kunnen ons voorstellen dat het geen prettige situatie is. We gaan dit met de club bespreken. Wat is de naam precies van de club? :) We horen heel graag van je. ^Michelle

Bericht van fit for free

8 jaren geleden - Beste Addo. Onze oprechte excuses voor de late reactie! Achter de schermen zijn we bezig geweest met jouw klacht. We begrijpen dat het geen optie voor je is om te douchen in een openbare ruimte. Daarnaast snappen we dat het geen prettige situatie is om te douchen met muntjes. Graag horen we van je in welke club dit precies is? Dan gaan we ervoor zorgen dat je met veel plezier kunt sporten en ook op je gemak kunt douchen. :) We horen heel graag van je.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Geachte fit for free Mijn sport school is in enschede aan de boulevard 1945 372a. Mijn pas nummer 20926709. MVG addo nobbe.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat fit for free een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

fit for free

Heeft op 05 december 2017 om 10:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bedankt voor je bericht, Addo. We hebben je bericht doorgegeven aan de regiomanager van de club in Enschede. We verwachten dat er snel contact wordt opgenomen door onze collega's uit de club. Houd je ons hierover op de hoogte? Heb je voor de rest nog vragen? Stel ze gerust. :)

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM