Mijn Klacht:
Ik betaal in september een jaarlijkse contributie. Van 15 maart 2020 tot 1 juli 2020 waren de sportscholen dicht en heb ik niet kunnen sporten. De jaarlijkse contributie was al wel in september 2019 afgeschreven. Fit For Free heeft een mail gestuurd met dat de betaalde contributie voor de periode van 15 maart t/m 1 juli als ’tegoed’ werd verrekend bij mijn eerstvolgende betaaltermijn (sept. 2020).
Tot mijn grote verbazing en teleurstelling werd het volledige bedrag van de jaarcontributie afgeschreven. Ik heb dit aangegeven bij de club waar ik sport, en ze zeiden dat ze het zouden uitzoeken. In december gingen de sportscholen wederom dicht dus heb ik Fit For Free meerdere malen e-mails gestuurd met o.a. de vraag over de verrekening, maar tot op heden heeft niemand deze vraag beantwoord.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als dit tegoed wordt overgemaakt. Ik heb namelijk de volledige contributie betaald in sep. 2020. Ik heb tevens mijn abonnement per heden opgezegd (abonnement loopt tot 14 feb). Ik verwacht compensatie voor de periode van 15 maart tot 1 juli én een compensatie van 16 december tot 10 februari 2021 omdat de sportscholen in deze periode ook dicht zijn, en ik mijn abbonement heb opgezegd en ik niet 8 weken sporten wil inhalen.

