Klacht: Blijven afschrijven

Mevr Galesloot op 03 november 2020 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 november 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Galesloot, Bedankt voor je bericht! Sorry voor de veel te late reactie! Wegens de privacy wetgeving kunnen we helaas niet inhoudelijk ingaan op jouw vragen over het lidmaatschap van Joeri. Wel zie ik dat er in de tussentijd...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 3 november 2020

Na de opzegging van het abonnement van zijn zoon op 5 april 2020, heeft de klager onterecht meerdere afschrijvingen ontvangen, waaronder een bedrag van 54,55 euro op 20 augustus 2020. Ondanks eerdere communicatie met de klantenservice, waarin werd beloofd dat de situatie zou worden uitgezocht, heeft de klager geen verdere informatie ontvangen en blijven er betalingsverzoeken komen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 5 april 2020 het abonnement van mijn zoon opgezegd.
Per 31-7-2020 is het beeindigd.
Nou is er 20 augustus 2020 54,55 euro afgeschreven, die heb ik ook weer terug geboekt, omdat dit zonder bericht van te voren waarom het bedrag zo hoog was werd afgeschreven.
In september is er geprobeerd af te schrijven ,ook rond de 30-35 euro (dat kan ik niet meer terugvinden)
Daarna is er op 5 oktober 2020 geprobeerd 36,70 euro af te schrijven en nu krijg ik weer een brief dat er betaald moet worden.

Ik heb in april/mei 2020 gebeld omdat er van de betalingen helemaal niks klopt,Dat gaf de telefoniste ook toe en zij zou het gaan uitzoeken en ik zou een brief/mail krijgen met alle overzichten. Heb ik nooit gekregen.
Het abonnement van mijn zoon was per 4 weken 19,99..dat heb ik bijna nooit betaald, was altijd meer. Als je terug belt sta je 45-50 min in de wacht en als je pech hebt word de verbinding verbroken,

Ik heb al een paar mails verstuurd maar krijg geen reactie.
In de laatste brief staat nu ook dat er extra kosten berekend zullen worden.

ik hoop dat de administratie eens op orde komt bij Fit For Free en ik mijn geld wat ik og tegoed heb ooit eens terug krijg ipv te dreigen met allerlei onkosten.

Ik ben heel erg klaar met deze ellende die Fit For Free veroorzaakt en wil het graag opgelost hebben, wil duidelijke overzichten hebben en waarom ik altijd meer betaald heb.

Ondertussen is het nu 6 november 2020 en heb ik gisteren,5 november, via de mail een aanmaning gekregen van 46,70 euro. Ik heb een mail gestuurd naar hun email adres [email protected] in de hoop dat ze het alsnog op gaan lossen.

Gewenste Oplossing:

Als het fatsoenlijk opgelost word en ik mijn vragen eens netjes beantwoord krijg...per mail of per brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door fit for free in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat fit for free een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

fit for free

Heeft op 25 november 2020 om 10:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr Galesloot
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM