Mijn Klacht:
Ik heb op 5 april 2020 het abonnement van mijn zoon opgezegd.
Per 31-7-2020 is het beeindigd.
Nou is er 20 augustus 2020 54,55 euro afgeschreven, die heb ik ook weer terug geboekt, omdat dit zonder bericht van te voren waarom het bedrag zo hoog was werd afgeschreven.
In september is er geprobeerd af te schrijven ,ook rond de 30-35 euro (dat kan ik niet meer terugvinden)
Daarna is er op 5 oktober 2020 geprobeerd 36,70 euro af te schrijven en nu krijg ik weer een brief dat er betaald moet worden.
Ik heb in april/mei 2020 gebeld omdat er van de betalingen helemaal niks klopt,Dat gaf de telefoniste ook toe en zij zou het gaan uitzoeken en ik zou een brief/mail krijgen met alle overzichten. Heb ik nooit gekregen.
Het abonnement van mijn zoon was per 4 weken 19,99..dat heb ik bijna nooit betaald, was altijd meer. Als je terug belt sta je 45-50 min in de wacht en als je pech hebt word de verbinding verbroken,
Ik heb al een paar mails verstuurd maar krijg geen reactie.
In de laatste brief staat nu ook dat er extra kosten berekend zullen worden.
ik hoop dat de administratie eens op orde komt bij Fit For Free en ik mijn geld wat ik og tegoed heb ooit eens terug krijg ipv te dreigen met allerlei onkosten.
Ik ben heel erg klaar met deze ellende die Fit For Free veroorzaakt en wil het graag opgelost hebben, wil duidelijke overzichten hebben en waarom ik altijd meer betaald heb.
Ondertussen is het nu 6 november 2020 en heb ik gisteren,5 november, via de mail een aanmaning gekregen van 46,70 euro. Ik heb een mail gestuurd naar hun email adres [email protected] in de hoop dat ze het alsnog op gaan lossen.
Gewenste Oplossing:
Als het fatsoenlijk opgelost word en ik mijn vragen eens netjes beantwoord krijg...per mail of per brief

