Mijn Klacht:
Goedemorgen,
Mijn zoon heeft bij jullie een abonnement lopen. Sinds jullie zijn samen gegaan is er geen afschrijving meer geweest. Er is een brief gekomen over deze samenwerking. Mijn zoon is deze brief kwijt geraakt (doordat wij in de tussentijd zijn verhuisd) en wist niet meer precies wat er in stond. Vanaf 27 Juni heeft er geen afschrijving meer plaats gevonden. Hierdoor heeft mijn zoon gedacht dat hij was uitgeschreven. Doordat hij de brief kwijt was heeft hij niet meer kunnen nakijken wat er nu precies in stond. Op 16 Oktober beginnen jullie weer met afschrijven en op 19 Oktober word er 2 maal lidmaatschap afgeschreven. Hij heeft zelf eerder gebeld met jullie administratie, hier werd aangegeven wat er precies in de brief stond. Uiteraard hebben jullie recht op dit geld maar het mag toch niet zo zijn dat, doordat jullie zelf een achterstand hebben alle bedragen in 1 maand tijd worden afgeschreven?
Hierover bel ik met uw administratie. Ik krijg Denise aan de telefoon. Haar achternaam wilde zij niet geven, dit is zij niet verplicht zei ze en gaf aan dat zij de enige Denise op de afdeling is. Ik vertel bovenstaand verhaal aan haar. Denise gaf 2 maal aan “wat wilt u nu?” op een niet vriendelijke manier. Ten eerste had zij empathie kunnen tonen. Dit heb ik haar ook aangegeven. Zij gaf aan dat zij dat niet kon omdat zij niet de juiste gegevens voor zich had doordat ik het personeels nummer had gegeven ipv kaart nummer. Het is natuurlijk te gek voor woorden om dit als excuus te geven. Ik ga er dan ook vanuit dat zij hier op aangesproken gaat worden en gaat leren wat empathie is.
Mijn zoon is student dus u begrijpt wel dat dit voor hem een groot bedrag is wat ineens van zijn rekening gaat. Bij Denise heb ik ook aangegeven dat mocht het zo zijn dat er 6 Maanden niet was afgeschreven dit dan ook in 1 Maand geïncasseerd had kunnen worden. Jullie hadden ook een brief kunnen sturen dat jullie achterstand hadden en dat er rekening gehouden moet worden dat het openstaande bedrag in 1 maand word afgeschreven.
Mijn zoon heeft door dit alles 4 Maanden niet getraind omdat er geen afschrijving was en hij dacht dat hij uitgeschreven was.
Graag zie ik dan ook een compensatie tegemoet vanuit jullie kant.
Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groet,
S. Vader
Gewenste Oplossing:
Graag zie ik een compensatie tegemoet in 2 Maanden gratis trainen.


