Klacht: on demand

marcelle77 op 12 mei 2012 over Film1 in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Film1
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 12 mei 2012

Marcelle Roobol heeft problemen met de on demand service van Film1, waarbij de selectie van beschikbare films niet wordt bijgewerkt en de digitale gids niet overeenkomt met de werkelijke inhoud. Ze wijst specifiek op de film "Flypaper", die wel in de gids staat maar niet beschikbaar is. Haar contract loopt op 13 mei af, en ze hoopt op een oplossing zodat ze de gewenste films kan bekijken.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Wij hebben film1. en kijken de films altijd on demand. Nu wordt deze niet bijgewerkt en kunnen wij dus geen nieuwe films kijken. Ook klopt de gids niet. Neem nu de film flypaper. Deze staat wel in de gids maar niet in de digitale gids. 13 mei loopt ons contract voor film 1 af maar we hebben dan niet de films kunnen bekijken die we graag wilde zien. Ik hoop dat u hier een oplossing voor heeft.

Vriendelijke groet, Marcelle Roobol

Gewenste Oplossing:

de mogelijkheid krijgen toch de nieuwe films te bekijken

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM