Klacht: Pakket niet geleverd en onjuiste ondertekening

klager8e9bc4ae op 29 juni 2026 over FedEx in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf FedEx
Status Open
Datum 29 juni 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een pakket besteld dat volgens FedEx is geleverd en ondertekend door een persoon die op dat moment niet aanwezig was. Het pakket is echter niet geleverd. Er is geen melding van een gemiste bel bij mijn ring deurbel en er is geen chauffeur zichtbaar. Mijn contact met FedEx verloopt in herhaling door een AI-systeem, waardoor ik geen oplossing krijg. Dit is de derde keer dat er iets ontbreekt bij FedEx, wat ik als zeer onprofessioneel en frauduleus ervaar.

Gewenste Oplossing:

Ik eis dat mijn pakket alsnog geleverd wordt door FedEx.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over FedEx
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over FedEx

Reactie van de melder van de klacht klager8e9bc4ae

2 uur geleden - Je krijgt geen persoonlijk gesprek alles met AI. En deze valt continu in herhaling

Reactie van de melder van de klacht klager8e9bc4ae

1 uur geleden - Hebben hele slechte ervaring met FedEx dit is nu de 3e maal dat we iets via Fedex geleverd krijgen met frauduleuze handeling zoals getekend voor bestelling terwijl er geen chauffer aan de deur is geweest . Er hangt bij ons een ring deurbel geen melding van gemist bel en geen beeld van chauffeur dus ga ik uit dat er gestolen wordt bij Fedex

Alle klachten die gemeld zijn door klager8e9bc4ae
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM