Klacht: factuurnummer M 7617986

pdj vegt op 25 april 2018 over Direct Solutions in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 25 april 2018

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Direct Solutions over een incassoprocedure. Hij stelt dat hij een aanbod voor hotels en travel binnen de gestelde termijn heeft teruggestuurd, maar nu wordt hij aangesproken voor een betaling van € 179,40 zonder verdere informatie over het aanbod te ontvangen.

Mijn Klacht:

vandaag een telefoontje gehad plus een mail dat ik een aanbod van hotels en travel niet binnen de termijn van 10 dagen zou hebben teruggestuurd in maart 2017, hetgeen ik wel heb gedaan en nu moet ik € 179,40 betalen aan Direct Solutions zonder dat zij mij nadere gegevens willen geven over hotels en travel

Gewenste Oplossing:

als direct solutions mij een bericht stuurt dat zij onzorgvuldig hebben gehandeld en zij hun excuses aanbieden

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Direct Solutions

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Direct Solutions nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM