Facebook laat dit filmpje gewoon toe en het ook staan nadat ik het gerapporteerd had. In het filmpje van uini en lsu wordt er meer dan 10x gevloekt en ze dien niets met mijn klacht.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag willen dst Facebook het christendom beschermd en filmjes met vloeken verwijderd
Beoordeling 1/10(10)
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Facebook Download hier uw brief
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Facebook
Reactie van de melder van de klacht Carla _laika of Carla Brouwer
1 jaar geleden - Er staat een filmpje van tini en lau waarin er heftig gevloekt wordt en Facebook vind dut maar normaal??? Ik dien daarom een klacht in
Reactie van de melder van de klacht Carla _laika of Carla Brouwer
1 jaar geleden - Facebook neemt mijn klacht niet serieus
Bericht van Robin van Klacht.nl
1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Facebook nog niet in behandeling is genomen.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.