Klacht: Absurd hoge kosten

Alex Geurts op 16 juni 2021 over F.S.service en Onderhoud in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 16 juni 2021

Een klant van F.S. Service en Onderhoud uit zijn onvrede over de hoge kosten voor een reparatie. Voor 45 minuten werk ontving hij een rekening van 841 euro, inclusief 35 euro voorrijkosten en 100 euro voor het eerste uur, wat hij als absurd hoog beschouwt.

Mijn Klacht:

Voor 45 minuten werk 841 euro betalen. Voorrijkosten zouden 35 euro zijn en eerste uur 100. Belachelijk hoog uiteindelijk voor de 45 minuten die hij bezig is geweest

Gewenste Oplossing:

Graag de helft van bedrag retour. Dus 420 euro

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over F.S.service en Onderhoud

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over F.S.service en Onderhoud nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Alex Geurts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM