Mijn Klacht:
Ik zou gister een bank levert krijgen, order nummer 1200456879-1_814. Van tevoren een afspraak moeten maken voor een dag en de dag zelf een tijdslot gekregen. Hierdoor heb ik de hele dag vrij moeten nemen, gezien zij van mij vragen om thuis te zijn om de bank in ontvangst te nemen. De bank zou tussen 11 en 2 geleverd worden, en om half 2 krijg ik een mailtje dat het helaas niet is gelukt en dat ik een nieuwe afspraak moet maken. Ik vind dit geen stijl, afspraak is afspraak.
Klantenservice alleen per Whatsapp bereikbaar en reageerde vandaag met een slap generiek antwoord op mijn verzoek dit met spoed in orde te maken. Elk verzoek tot telefonisch contact of een spoed oplossing blijft tot nu toe onbeantwoord.
Ik voel mij niet gehoord als klant en vind het schandalig dat zij mij voor niets laten wachten. Geen goed woord over voor deze wanprestatie. Ik heb voor morgen een nieuwe afspraak ingepland staan via de portal, wie geeft mij de garantie dat ik niet weer de hele dag voor joker zit te wachten?
Gewenste Oplossing:
Als ik vandaag mijn bank geleverd krijg en op z'n minst een persoonlijk excuus. Anders ga ik naar het juridisch loket om uit te zoeken of mijn gemiste omzet van een dag niet werken gecompenseerd mogen worden door PostNL.

