Klacht: Klacht over bezorging

ASardjoe op 19 juli 2014 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Klant benaderd, excuses aangeboden, order is 21-7 alsnog geleverd. Klant zal een excuus cadeau ontvangen. Met vriendelijke groet, Extra @ Home

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 19 juli 2014

Op 17 juli 2014 werd een bed besteld bij Wehkamp, met de belofte dat het op 19 juli 2014 door Extra@home zou worden bezorgd. Ondanks bevestigingen van de bezorgtijd, arriveerde de levering niet op het afgesproken tijdstip, wat leidde tot contact met de klantenservice van Extra@home.

Mijn Klacht:

Op 17 juli 2014 heb ik bij wehkamp een bed besteld. Volgens de wehkamp zou de bestelling op zaterdag 19 juli 2014 bezorgd worden.
De bestelling is via de Wehkamp overgedragen aan Extra@home.
Ik kreeg van Extra@home netjes een smsje met de melding;
Beste klant, wij bezorgen voor Wehkamp.nl op 19-07-14 tussen 10:13 en 12:13 een bestelling.
Vervolgens kreeg ik wat later weer een smsje met de melding; Uw adres is het eerstvolgende adres dat onze chauffeur van Wehkamp.nl aandoet. Wij verwachten dat de chauffeur om 11:29 bij u is.

Ik heb even gewacht. Inmiddels was het al een uur of 12.30, en de bestelling was nog steeds niet afgeleverd. Ik heb toen de klantenservice van Extra@home gebeld. Ik kreeg een jongedame aan de lijn, ik heb rustig mn verhaal uitgelegd. Ze gaf aan dat er een manko was gemeld, en dat het adres niet klopte. Ik heb daarop gezegd dat het adres wel klopt en dat ik twee smsjes heb gehad. Ze reageerde wat ongeduldig en bleef hetzelfde herhalen. Ze gaf aan dat door een fout van Wehkamp met de adressering de bestelling in een loods in Amersfoort was blijven staan. Ze gaf mij alleen maar aan dat de bestelling vandaag niet geleverd kon worden en dan ze alleen een andere afleverafspraak kon inplannen. Daar ben ik absoluut niet mee akkoord gegaan, omdat ik het wel vandaag geleverd wilde hebben. Ik heb toe was aangedrongen en toen heeft de dame me doorverbonden met een collega van Extra@home in Amersfoort.

Ik heb toen opnieuw het verhaal moeten uitleggen aan de medewerker van Extra@home Amersfoort. Die heeft het een in ander nagekeken in het systeem. Hij gaf aan dat de informatie die ik net gekregen had van zijn collega van de klantenservice niet klopte, en dat de bestelling gewoon nog in de vrachtwagen van de chauffeur zat. Hij heeft de chauffeur toen gebeld. De medewerker gaf aan dat hij de chauffeur had gebeld en dat de chauffeur een telefoon bij zich had die niet goed werkte, en het adres niet kon vinden en toen maar doorgereden is. Ik gaf de medewerker aan dat ik dit niet vind kunnen. De medewerker gaf aan dat de bijrijder van de chauffeur niet was komen opdagen en hij nu alles alleen moest doen. Ik heb toen aangegeven dat dit niet mij probleem is, en dat ik op mijn bestelling (een bed) zit te wachten. De medewerker kwam met een mededeling dat er bij iemand een airco bezorgd zou worden, maar die ook nog zat te wachten. Ik heb tegen de medewerker gezegd dat hij niet hoefte te rekenen op mijn begrip. En dat ik het onwijs niet klantvriendelijk vind. De chauffeur is doorgereden omdat hij het adres niet kon vinden en dat is dan maar mijn probleem? De medewerker zei dat hij alleen een andere afspraak kon inplannen. Ik heb gevraagd of de medewerker er voor kon zorgen dat de chauffeur als laatste hier nog naar toe zou kunnen komen om de bestelling af te leveren. Hij heeft gezegd dat hij dat zou vragen , maar hij niets kon beloven. Twee uur later nogmaals gebeld met de klantenservice en zei hebben mij gemeld dat de chauffeur niet meer kon komen en dat ik een nieuwe afspraak moest inplannen. Ik heb het toen maar opgegeven en een nieuwe afspraak ingepland voor as. maandag en ik heb de medewerker wel doorgegeven dat ik een klacht zou indienen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben erg ontevreden omdat ik niet vind dat je zo met je klanten hoort om te gaan. Zij hebben een probleem en ik moet daar maar de dupe van worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 21 juli 2014 om 18:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant benaderd, excuses aangeboden, order is 21-7 alsnog geleverd.
Klant zal een excuus cadeau ontvangen.

Met vriendelijke groet,

Extra @ Home

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM