Klacht: niet kunnen reizen

japolinet op 23 september 2021 over eurostar in de categorie Treinvervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf eurostar
Categorie Treinvervoer
Status Open
Datum 23 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste Eurostar,

op vrijdag 17 september hebben wij niet kunnen reizen. Ook was het niet mogelijk om de reis te verplaatsen vanwege de extra kosten die gemaakt moesten worden. Het betreft boekingsnummer : Y2PN6J. Vanwege de gewijzigde Covid-maatregelen die wij 1 dag van te voren hebben ontvangen hebben wij de reis niet kunnen maken. Hierdoor hebben wij ook onze hotelovernachting niet kunnen maken. De totale kosten € 800,00 zijn wij kwijt en konden hiervoor geen restitutie krijgen. We hebben nog geprobeerd om de reis tot Brussel te maken dat werd ons geweigerd door de opmerking dat we niet konden uitstappen in Brussel. Onbegrijpelijk omdat er wel uitgestapt kan worden in Brussel. Graag ontvang ik van u een reactie. Vriendelijke groet,

Yvonne Venloo

Gewenste Oplossing:

Wij zouden graag restitutie willen ontvangen van de kosten die gemaakt zijn voor deze reis.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eurostar

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eurostar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door japolinet
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM