Klacht: MotoGP verschrikkelijk commentaar

Rossi4646 op 27 september 2020 over Eurosport in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Eurosport
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 27 september 2020

Een kijker van Eurosport uit zijn onvrede over het commentaar tijdens de MotoGP-uitzendingen. Hij vindt het commentaar van de huidige commentatoren repetitief en niet informatief genoeg, en suggereert dat andere commentatoren, zoals Hans Kiviet en Jurgen van Goorberg, beter zouden zijn.

Mijn Klacht:

WAT IS BIJ DE MOTORGP toch elke keer elke week t zelfde commentaar van die 2 pilo s echt 1 jankt als er een inhaalactie is en de andere constant over banden en banden en waar een yamaha of honda of cavia elke keer t zelde aub EUROSPORT neem habs van loozennoord is beter dan deze 2 nu bij motirgp….jurgen van goorberg is ook goed maar veel te zakekijk zit jiks meer bij van humor laten ze luister naar hans kiviet dat was pure info over alles metmotorsport tebieden had

Gewenste Oplossing:

Bij goeie man die goed commentaar leverd

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eurosport

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eurosport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rossi4646
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM