Klacht: schade van een vorige klant moeten betalen

snezkou op 08 december 2019 over Europcar in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Europcar has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Europcar
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 8 december 2019

Een klant huurde in augustus 2019 een auto bij Europcar in Madrid, waarbij al bekende schade aanwezig was. Ondanks een allrisk verzekering via Sunny Cars, werd de klant gedwongen om 803 euro voor de schade te betalen. Na meerdere correspondenties met zowel Europcar als Sunny Cars, werd de schade uiteindelijk terugbetaald, maar het bedrag werd later opnieuw geïncasseerd, wat leidde tot verwarring en frustratie.

Mijn Klacht:

augustus 2019 een auto gehuurd (via sunny cars) bij europcar madrid.
auto had schade bij ophalen maar was bekend. gelukkig had ik er een fotovan gemaakt.
bij het ophalen van de auto moest ik nogmaals deze schade betalen. Men vertelde nog: maak je niet druk je bent all risk verzekerd via sunny cars.
dat deed ik dus wel. Maar ik moest mijn vliegtuig halen dus kon niet lang in discussie gaan. Binnen 1 uur werd er 803 euro afgeschreven.
In nederland gemeld bij sunnycars, die betaalde me het bedrag terug maar ik heb ze toch verteld hoe het zat.
Daarvoor moest ik zowel naar europcar en sunny cars tientallen mails versturen. uiteindelijk gaf men de fraude toe en betaalde de schade terug, daarna werd het weer geïncasseerd en daarna werd er weer teruggestort.
Op mijn schadeclaim ging men niet in. Als ik volgend jaar weer in madrid en auto huur via europcar krijg ik een gratis upgrade. ik moet dan wel rechtstreeks bij europcar madrid boeken. En van sunny cars krijg ik 10% korting bij een volgende huur bij sunny cars. Maar wie zegt dat ik weer een europcar of sunnycars auto huur. na deze ellende liever niet meer. Maar beide partijen weigeren geld te betalen.En europcar nederland reageert zelf helemaal niet meer, ondanks toezegging.

Gewenste Oplossing:

Minimaal een tegemoetkoming voor mijn tijd,ergernis. En dan geen kortingsbonnetje maar gewoon minimaal € 300 cash.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Europcar over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door snezkou
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM