Klacht: Eten naar wens

Melissa feller op 25 januari 2015 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 25 januari 2015

Een klant van McDonald's uit zijn onvrede over het feit dat hij een Quarter Pounder zonder kaas wilde bestellen, maar geen tomaat kon krijgen. Hij vindt het onbegrijpelijk dat dit niet mogelijk is, vooral omdat hij ervoor betaalt en het hem weinig moeite lijkt te kosten om aan zijn verzoek te voldoen.

Mijn Klacht:

Ik bestelde een quater poundet zonder kaas en vraag of er wat tomaat op kan kan dat niet!!! Ik heb nog nooit mee gemaakt waar ik ook eten haal dat je niet kan krijgen wat je wilt je betaald er toch voor en veel moeite lijkt het me ook niet wou ik toch effe kwijt

Gewenste Oplossing:

Dat als ik ergens een plakje tomaat op wilt dat dat ook gewoon kan en dat je bestelling een x klopt ze vergeten ook vaak iets mee te geven in Enkhuizen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM