Klacht: Geen benzine gekregen

needien op 31 juli 2015 over Esso Express in de categorie Tankstations

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tankstations
Status Open
Datum 31 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Inzake Tankstation Esso aan de Beneluxbaan te Amsterdam. Op 22-7-2015 om 15.42 geprobeerd te tanken maar er kwam geen druppel uit de slang (de pas van ABN AMRO werd gewoon geaccepteerd zoals de voorgaande keren). Daarna 2x opnieuw geprobeerd te tanken maar de pas werd niet geaccepteerd. Toch werd er € 20,14 van mijn rekening afgeschreven. Graag bedrag terugstorten op mijn rekening nl39abna0 543924254

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld terugbetaald wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Esso Express nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM