Klacht: er zit een hele boel romel inhet was voorheen niet zo hoe kan dat allemaal houd en zo daar kan niet mee

shrinzema op 21 april 2017 over Tobacco Manufacturing Ootmarsum in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 21 april 2017

Een klant van Tobacco Manufacturing Ootmarsum heeft geklaagd over de aanwezigheid van veel rommel in het tabaksproduct. Volgens de klager was dit voorheen niet het geval en is de kwaliteit daardoor verminderd. De klant vraagt zich af hoe dit kan en is ontevreden over de huidige staat van het product.

Mijn Klacht:

er zit een hele boel houd in

Gewenste Oplossing:

goedde tabak daar ben ik tevreden

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tobacco Manufacturing Ootmarsum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM