Klacht: geen reactie vam Electrabel op klachten i.v.m. afrekening(en)

m.bouyaouzan op 16 juni 2014 over Electrabel in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht staat er dubbel op. Deze klacht sluiten wij en de ander laten we in behandeling staan totdat deze is opgelost

Bedrijf Electrabel
Status Opgelost
Datum 16 juni 2014

Een klant van Electrabel heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over onduidelijkheden met zijn afrekeningen na een verhuizing in januari. Ondanks het doorgeven van meterstanden en meerdere telefoontjes en e-mails, ontving hij geen reactie van het bedrijf. Uiteindelijk ontving hij een eindafrekening die niet overeenkwam met de betaalde voorschotten, wat leidde tot frustratie over de communicatie en de afhandeling van zijn klachten.

Mijn Klacht:

Ik ben begin januari (06-01) verhuisd.Meterstanden doorgegeven. Periode later later weer de vraag om de meterstanden terwijl ze deze al hadden ontvangen. Electrabel hanteert een latere verhuizing terwijl zij zelf een probleem hebben met hun computersysteem ( netwerkkosten betalen voor een niet meer door mij gebruikte netwerk)
Na verschillende malen bellen klachten mail geen enkele reactie van Electrabel.
op op 5 juni een eindafrekening gehad met een een eerdere datum om zo binnen de wettelijke termijn te blijven terwijl de afrekening per post op 08 juni is binnen gekomen.
De eindafrekening klopt totaal niet de helft van de door mij betaalde voorschotten is niet meegenomen in de voorschotten. ( volgens Electrabel €94 terwijl maandelijks voorschot €145 was.
Wederom gebeld op 6 juni, kreeg alleen te horen dat er vele duidende mensen het zelfde probleem hadden en dat Electrabel dit uit gaat zoeken maar wanneer dat kon niet worden gezegd. Dit zou best een hele lange tijd kunnen gaan duren.
Ik vindt dat Electrabel op een zeer slechte manier met klanten omgaat en geen enkele afspraak tot nu is nagekomen.
Wat mij wel verbaasd is dat Electrabel geen computersysteem problemen heeft als ze het maandelijkse voorschot van mijn bankrekening haalt. Wel is het een probleem als het om de klant gaat!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Electrabel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Electrabel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Electrabel

Heeft op 17 juni 2014 om 07:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht staat er dubbel op. Deze klacht sluiten wij en de ander laten we in behandeling staan totdat deze is opgelost

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie