Klacht: Kapotte bank Eijerkamp (2 dagen na levering)

tuony op 23 januari 2015 over Eijerkamp in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eijerkamp has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Eijerkamp
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 23 januari 2015

Na de levering van een Montel Romero bank, die na negen weken vertraging arriveerde, ontdekte de klant een blauwe vlek en een beschadigde poot. Twee dagen na de levering zakten de klanten door de bank heen, wat leidde tot de ontdekking van een gebroken balk. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, heeft de klant nog geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Afgelopen maandag hebben wij na 9 weken (wat max. 8 zou zijn) onze bank ontvangen. Een Montel Romero.

De Bank is erg mooi aan voldoet aan de verwachtingen, netjes op de plek gezet en alles weer opgeruimd.

Klacht 1
Echter, toen de bank iets verschoven moest worden bleek dat er een blauwe vlek achterop de bank zit (in de stof). Hierna de bank grondig geïnspecteerd en bleek ook een matzwarte poot al beschadigd.

Dit direct telefonisch gemeld bij de dame van de klachten, werd om foto’s gevraagd tot op heden nog geen reactie.

Klacht 2
Woensdag avond (dus 2 dagen na bezorgen) zitten wij met z’n tweeën en zakken wij dwars door de bank heen.
Onder de bank gekeken daar is duidelijk een gebroken balk te zien/ voelen (ook door het onder doek heen).

Wederom contact opgenomen met Eijerkamp, en de klacht gemeld. Ik zou deze week of volgend week terug gebeld worden door de planning voor een monteur. Dit leek mij wat omslachtig en gevraagd of ik niet direct doorverbonden kon worden om tot een oplossing te komen.

Dit was niet mogelijk, er werd een verzoek gedaan (intern bij Eijerkamp) om dezelfde dag terug te bellen.
Tot 16.45 geen telefoon gehad en zelf gebeld, daar kreeg ik dhr. Blankers aan de telefoon.
Deze gaf aan dat 2-2-15 de eerste mogelijkheid is (bijna 2 weken later!!). Aangegeven dat ik dit niet erg plezierig vind, maar dit was het. 2-2 of niet.
Uiteindelijk die datum maar vast laten zetten omdat er helemaal niks mogelijk was. De monteur zou dan de bank bekijken en naar alle waarschijnlijkheid komen maken.

Na het gesprek zag ik dat de maandag (2-2-15) erg slecht uitkomt, probeerde om 16.55 terug te bellen maar blijkbaar zat het antwoord apparaat er al op.
Gebeld met de verkoopster, deze heeft een mail gestuurd naar de planning met het verzoek terug te bellen en er nogmaals naar te kijken en een passende oplossing te zoeken. Tot op heden geen telefoon gehad en al 2 maal zelf geprobeerd te bellen.
Uiteindelijk gedaan wat het bandje aangeeft een mail sturen met bel verzoek. Ook hier nog geen enkele reactie op gehad behalve een ontvangst bevestiging.

Ondertussen wel met Montel zelf gebeld, deze geven aan dat reparatie niet tot de oplossingen behoort. Zeker niet als de bank na 2 dagen kapot gaat, dan gaat de voorkeur van Montel uit naar vervanging.

Bezorging
Waar wij ook verbaasd over waren is het feit de bank een week later dan in eerste instantie uiterste lever termijn.
Onze vorige bank was van een onbekend merk met veel bewegende delen, deze is geretourneerd en het geld terug gestort omdat hij niet meer leverbaar was. Daarom ook gekozen voor een -waarvan wij dachten- top merk (Montél).
De bank zou uiterlijk week 2 geleverd worden (wanneer hij bezorgd kon worden was afhankelijk van de dag Eijerkamp hem binnen kreeg ivm standaard bezorg dagen).
5-01 (week 2) gebeld en de bank zou donderdag binnen zijn en kon dan maandag 12-01 geleverd worden (onder voorbehoud).
Werd toen donderdag gebeld, hij kwam niet binnen en werd een week later en dus de bezorging ook.
Dat zou dus betekenen dat Montél vertraging zou hebben gehad, maar volgens Montél is dit niet zo geweest.
Uiteindelijk is de bank dus pas 19-01 geleverd (week 4) eigenlijk dus 2 weken te laat. Kan gebeuren, maar de bezorgers stonden hier te vertellen dat ze die dag een ritje midden van het land hadden met allemaal omliggende dorpen en steden.
Het is speculeren maar naar mijn idee was het planning technisch dus niet handig om de bank gewoon 12-01 te leveren. Maar ik vind niet dat de klant hier de dupe van moet zijn en zeker niet dat er over gelogen wordt. (want anders had Montel ook aangegeven dat er vertraging was, maar volgens Montél is de bank op tijd (week 2) geleverd)

Al met al zijn wij dus zeer ontevreden over de service van Eijerkamp op dit moment.
Voor ons gevoel hebben we 10 weken gewacht op een kapotte bank.

Tot op heden nog geen enkele reactie gehad (zelfs geen excuus voor ongemak via de telefoon) erg onvriendelijke allemaal.

Gewenste Oplossing:

Als alle klachten naar behoren verholpen worden.
Zoals ik van Montél begrepen heb is repareren geen optie, echter vind ik nu eerst 2 weken wachten op een monteur om dan weer 10 weken te wachten op een andere bank ook geen prettige gedachte.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eijerkamp over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM