Klacht: roken in de wachtrij

liefde2014 op 14 april 2014 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 14 april 2014

In het Efteling-attractiepark wordt er in de wachtrijen gerookt, wat tot onvrede leidt bij bezoekers. Klager merkt op dat er geen rookverboden zichtbaar zijn en dat dit ongepast is, vooral in de nabijheid van kinderen. De situatie roept vragen op over de handhaving van rookregels in het park.

Mijn Klacht:

Het is mij opgevallen dat er in de wachtrijen voor de attracties, waar veel mensen opeen staan gewoon gerookt wordt!! Moeders met kleine kinderen met een peuk in de mond. Opa’s met een sigaar. Hoe is dit mogelijk anno nu!! Ik zag geen verboden te roken borden, mensen hebben dit blijkbaar nodig om hun gewoonte uit te stellen.

Gewenste Oplossing:

Verboden te roken in de wachtrijen. En dit duidelijk kenbaar maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Efteling over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM