Klacht: opeens extra kosten

Adele Ronda op 30 mei 2018 over eDreams in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf eDreams
Status In behandeling
Datum 30 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik vind op eDreams een mooie aanbieding van vluchthotel voor 510 euro pp.
Ik let goed op en vink niks extra’s aan: geen bagage, geen verzekeringen, geen stoelreserveringen etc..

In de laatste stap van het boekingsproces boekingsproces blijkt dat ik opeens 1155 euro moet betalen in plaats van 1020 euro. Deze extra kosten worden nergens vermeld en worden pas zichtbaar in de laatste stap.

Gewenste Oplossing:

In de laatste stap van het boekingsproces boekingsproces blijkt dat ik opeens 1155 euro moet betalen in plaats van 1020 euro voor 2 personen. Deze extra kosten worden nergens vermeld en worden pas zichtbaar in de laatste stap. Geen idee waar deze kosten vandaan komen. Niet transparant. Dieven zijn het.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDreams nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door eDreams in behandeling genomen

Bericht van Groeten van Max

7 jaren geleden - Hi, Ik las jouw klacht over Edreams op Klacht.nl Wij maken een item over de klantenservice van bedrijven en zijn in dat kader opzoek naar ervaringen. Zou ik je even mogen bellen? Groet, Luiza - redactie Groeten van MAX

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM