Klacht: Geld afgeschreven, geen boekingsbevestiging

Gerdine van der Zee op 22 januari 2022 over eDreams in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf eDreams
Status Open
Datum 22 januari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op dinsdag 18 januari heb ik een boeking geplaatst bij eDreams. Een retourvlucht van Eindhoven naar Pisa, Italië. Het geld is van mijn rekening afgeschreven maar ik heb nog steeds geen boekingsbevestiging gekregen! Ook niet in mijn spam of reclame map. Het contact met de klantenservice verloopt erg moeizaam. Ik heb al gebeld, gechat en gemaild. Op Chat en mail geen reactie. Telefonisch wordt mij geadviseerd af te wachten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug of mijn boeking bevestigd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDreams nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerdine van der Zee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM