Mijn Klacht:
Gisteren ontving ik een aanmaning van EDR voor een achterstallige betaling aan ProAssist van 2012. Ik heb nog nooit eerder een aanmaning van ProAssist zelf gehad en sterker nog, het heeft me maanden gekost om toentertijd van ProAssist af te komen aangezien die maar bleven afschrijven van mijn rekening terwijl mijn zoon allang een andere telefoon had.
Iedere keer werd je met een kluitje in het riet gestuurd en werd er rustig weer een maand gevorderd. ik zou graag zien waar zij deze vordering op baseren. De specificatie Factuur/contract V11-92074871 31-5-2012 zegt mij verder helemaal niets.
Gewenste Oplossing:
Wanneer dit duidelijk wordt uitgelegd en men kan bewijzen dat ik inderdaad dit bedrag schuldig ben. ik geloof er helemaal niets van, zeker gezien de eindeloze pogingen die ik gedaan heb om er vanaf te komen. Ik heb echt het idee dat ik in de maling genomen word en vraag me zelfs af of dit wel bonafide is.

