Mijn Klacht:
Op 30 april krijg ik van EDR een vordering toegestuurd betreffende ‘schuld aan Ziggo BV’ ten bedrage van 699,95 euro. Aangezien ik geen contract heb met Ziggo heb ik contact opgenomen met EDR. Zij zouden het uitzoeken volgens mevrouw Duivenvoorde. Nog geen week later krijg ik een tweede brief waarin ik wordt gesommeerd om binnen 5 dagen contact op te nemen.
Dit heb ik gedaan. Ik kreeg de heer Schreuder te spreken. Deze begon mij vanaf het begin van het gesprek agressief, luid en aanmatigend toe te spreken, dat ik geen fatsoen had, toen ik hier tegen in ging en aangaf hier niet van gediend te zijn, vroeg hij zich af wat ik dan eraan ging doen. Of ik ‘misschien even langs zou komen’
Ik heb daarop Ziggo gebeld. Uit dat gesprek blijkt dat het een vordering op mijn ex-man betreft. Deze schuld is volgens Ziggo ook al volledig voldaan. Ziggo heeft nooit opdracht gegeven en werkt nooit met EDR. Dit klopt dus van geen kant. Ziggo heeft mij aangeraden om contact op te nemen met de consumentenbond. Ook bij TROS Radar staan veelvuldig klachten over malafide praktijken van EDR Incasso.
Het betreft dus:
1. een schuld aan een ander,
2. die reeds is voldaan, waarvan
3. de crediteur nooit opdracht heeft gegeven aan EDR.
Gewenste Oplossing:
1. Als ik schriftelijk van EDR te horen krijg dat deze incasso onterecht was en het dossier wordt gesloten. En ik een persoonlijke excuus brief krijg van de heer Schreuder voor zijn grove en onprofessionele gedrag richting mij.

