Klacht: Incasso voor telefoonverzekering 2012

De Jong S op 03 juli 2015 over EDR Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EDR Incasso has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Klager de onderliggende stukken per post toegezonden waaruit blijkt dat de vordering terecht is.

Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 3 juli 2015

Een consument ontving een incasso-opdracht van EDR Incasso voor een telefoonverzekering uit 2012, waarvan hij zich niet bewust was. Na contact met de klantenservice, waar hij een onvriendelijke behandeling ervoer, vroeg hij om een kopie van het polisblad, maar deze kon niet direct worden verstrekt.

Mijn Klacht:

Ik heb een incasso opdracht gekregen van 11 mei 2015 van een telefoonverzekering van 2012 bij proassist Nederland service .of ik even €35,85 over wil maken naar een deutse bank.
Ik ben me van geen kwaad bewust dat ik deze verzekering heb afgesloten en laat het voor wat het is.
Op 27 mei 2015 krijg ik weer een brief dat ik me niet aan mijn betalingsverplichting heb gehouden en nu even €72,85 wil overmaken naar de deutse bank.
Toch maar eens gebeld en gevraagd om uitleg omtrend deze incasso opdracht.
Deze niet al te vriendelijk jonge man was niet echt klant vriendelijk en het kwam er op neer dat ik niet moest zeuren en gewoon moet gaan betalen.
Ik heb hem gevraagd om een door mij getekend polisblad omtrend deze verzekering mij toe te sturen maar deze had ie niet maar ging ie opvragen bij proassist Nederland en mij deze vervolgens per mail binnen enkele dagen toe te sturen.
Vervolgens hoor ik helemaal niks totdat er tot mijn verbazing op 26 juni 2015 weer een brief door de bus komt met een kleine ondertoon dat ik €72,85 binnen 7 dagen moet gaan overmaken.
Bij deze brief zit een polisblad voor een verzekering van proassist met gegevens van mij er op maar geen handtekening ?

Mijn telefoonabonnement is destijdens ook door een medewerker van bel-companie vervalst/gewijzigd met valse handtekening omdat deze verkoper mij een verkeerd abonnement had aangesmeerd dus geloof ook weinig van deze verzekering .

Gewenste Oplossing:

Zolang ik geen polisblad ontvang die met de juiste handtekening van mijn kant is gezet ben ik niet van plan te betalen.

Ik ben bereid dit op te lossen maar dan wel op een eerlijke nette manier en daar twijfel ik enorm aan door de manier van handelen van der incasso en dat wat er met mijn telefoonabonnement is gebeurd in het verleden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EDR Incasso over deze klacht.

Bericht van EDR Incasso

10 jaren geleden - Wij hebben de klacht van klager in behandeling genomen en de gevraagde stukken zullen worden opgevraagd bij onze klant. Zodra wij de gevraagde stukken hebben ontvangen, zullen wij de klacht inhoudelijk afhandelen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EDR Incasso in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EDR Incasso een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EDR Incasso

Heeft op 10 augustus 2015 om 13:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klager de onderliggende stukken per post toegezonden waaruit blijkt dat de vordering terecht is.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM