Mijn Klacht:
Op 20 juli is door jullie een brief gestuurd over een openstaand bedrag bij proassist van oktober 2010????
Aangezien ik op vakantie ging op 19 juli voor 3 weken is de brief door mij pas gezien bij terugkomst op 7 augustus jl. Toen lag er ook direkt een brief met extra kosten van 37 euro erbij?? Mag iemand niet op vakantie?
En verder is het beetje vreemd dat je een aanmaning krijgt van iets van 5 jaar terug terwijl er nooit enige aanmaning van pro assist is geweest.
Hoe kan ik dat weten en waarom is er nooit eerder actie ondernomen.
Gewenste Oplossing:
Gaarne eis ik dat de buitengerechtelijke kosten ad 37 euro achterwege blijven, de rente ad 4 54 ook(nooit aanmaning gehad) en ik eerst het een en ander kan uitzoeken of het bedrag terecht is van 29,85 wat geclaimd wordt, Gaarne uitstel tot uiterlijk 31 augustus 2015 tot ik salaris heb en ik de zaak heb opgelost.cq heb nagekeken.


