Klacht: Problemen met fut 15 online seizoenen!!! Promotie lukt niet en stand seizoen verandert continu

Casper1987 op 06 december 2014 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 6 december 2014

Een speler van EA Games ervaart sinds twee weken problemen met de online seizoenen van FUT 15. Ondanks dat hij kampioen is geworden in divisie 6, vindt er geen promotie plaats en verandert de stand van het seizoen voortdurend. Daarnaast heeft hij problemen met het wisselen van spelers en de puntentelling, wat leidt tot frustratie en de beslissing om te stoppen met spelen.

Mijn Klacht:

Sinds 2 weken geleden heb ik problemen met fut 15 online seizoenen. Ik was toen kampioen van divisie 6 maar ik promoveerde niet. Nou was ik gisteren weer gepromoveerd maar zit nog steeds in divisie 6. Wat nog meer gebeurd is dat als ik spelers wissel dat deze dan niet in de wedstrijd staan. De punten telling veranderd continu dan sta er weer 0 wedstrijden gespeeld terwijl ik er al 4 gespeeld heb en dat is steeds anders. Met op starten zegt hij dat is de laatste wedstrijd weg ben gegaan terwijl ik helemaal niet gespeeld heb en dan krijg ik nv punten vermindering na een wedstrijd. Ik ben vanaf vandaag maar gestopt want zometeen zijn me munten nog weg in het ergste geval!!

Gewenste Oplossing:

Als het opgelost is en de oorzaak weten

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM