Klacht: Zogezegd geen garantie – onderzoekskosten???

astrid.gorremans op 03 april 2012 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dynafix
Status Nieuwe klacht
Datum 3 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Aangezien mijn toestel nog ruim binnen de garantieperiode (aankoopdatum 15/07/2011) viel, leek het mij opportuun mijn toestel binnen te brengen in de winkel (Base Shop) van aankoop voor herstelling. Alle functies werkten prima enkel de SIM-kaart werd niet meer gelezen.
Daar werd mij verteld dat het toestel opgestuurd ging worden en dat het dan binnen twee à drie weken terug zou zijn.
Nu blijkt echter dat ik 235,30 euro dien te betalen omdat er aan het toestel zogezegd val-, stoot- of drukschade is vastgesteld. Voor het voormelde reparatiebedrag kan het toestel worden omgeruild. Verkoopprijs in de handel (Vandenborre) ligt echter een stuk lager namelijk 199 euro.
Ten eerste is het toestel nooit gevallen of dergelijke. Als herstellingsfirma wel een zeer gemakkelijk antwoord zo lijkt mij.
Indien ik het toestel terug wil krijgen dien ik 31,46 euro onderzoekskosten te betalen. Ik vind dit voor een toestel in garantie uitermate schandalig.
Dat indien de schade niet onder de garantievoorwaarden valt, wat volgens mij echter niet het geval is, men een prijsopgave krijgt, lijkt me meer dan logisch maar de onderzoekskosten? Nee, dat vind ik echt niet kunnen.
Ik ga mijn klacht zo ie zo ook nog voorleggen bij Base zelf en Testaankoop.

Gewenste Oplossing:

Zo ie zo geen onderzoekskosten voor toestel in garantieperiode

Duidelijk rapport waaruit blijkt dat er effectief val-, stoot- of drukschade aangetroffen werd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM