Mijn Klacht:
Samsung Gear IconX, aankoop 20/09/2016 :
case sluit niet meer. Geen ambient soud of hartslagfunctie.
Naar Dynafix gestuurd op 24/12/2016 : iRMADRSA14375999. Toestel onherstelbaar. Na contact met Samsung gekozen voor nieuw toestel (ipv terugbetaling) Nieuw toestel geleverd 16/02/2017 (serienummer RFAJ2015VSJ) Echter de functies hartslag en ambient sound werken nog steeds niet.
Opnieuw gestuurd naar Dynafix op 16/02/2017 onder RMA 14512281 en terug op 23/02/17 : hebben een software update gedaan. Werkt echter nog steeds niet.
Contact op 24/03/2017 met Samsung : Zij zeggen om het toestel terug te sturen nar Dynafix. Wanneer ik dat probeer wordt er door Dynafix een minimum verzendingskost van 7,95 euro aangerekend. En dit onder garantie.
Nog eens gebeld naar Samsung : toch doorsturen naar Dynafix.
Wanneer ik Dynafix bel om het toestel online aan te melden (0.30 eurocent/min), houden ze je 15 minuten aan het lijntje om dan te zeggen dat ze telefonisch enkel Beaphone kunnen aanmelden, en dat ik het toch online moet proberen.
Ik word dus door Dynafix en Samsung van het kastje naar de muur gestuurd.
Begin het een beetje beu te worden
Gewenste Oplossing:
Er was door Samsung eerst een terugbetaling voorgesteld.
In dit stadium opteer ik voor een terugbetaling.

