Mijn Klacht:
Maandag 01-05-2017 heb ik mijn telefoon (Samsung galaxy S6) op laten halen door Dynafix omdat mijn telefoon dus van het ene op het andere moment geen display meer heeft. (Wat mij persoonlijk een behoorlijke fabrieksfout lijkt)
De dag hiervoor ben ik naar een winkeltje gegaan hier bij mij in de buurt en daar zagen ze binnen 60 seconden wat het probleem was en hoeveel dat zou gaan moeten +- 150 euro.
2 dagen later ontvang ik dus een mail van jullie dat mijn display stuk is en dat ook mijn behuizing moet gerepareerd worden… terwijl mijn telefoon 4 maanden oud is en er nergens krassen zitten.
Voor deze ‘medium reparatie’ vragen jullie 375 euro wat niemand daar natuurlijk voor gaat betalen omdat het gewoon echt een belachelijke prijs is.. de telefoon zelf is nieteens meer zoveel waard!
Oke, dat gaan we dus niet doen maar dan rekenen jullie ook nog is 60 euro onderzoeks kosten als ik de telefoon terug wil laten sturen. (En ik heb het zelf gezien bij het winkeltje waar ik was dat dat niet meer dan 1 minuut tijd in beslag neemt).
Ik vind het echt schandalig wat voor prijzen jullie rekenen. Natuurlijk gaat niemand de medium reparatie doen van 375 euro voor een samsung galaxy s6, en ja dan MOET je wel die 60 euro onderzoekskosten betalen want je wilt er zelf nog wel wat aan doen.
Omdat mijn telefoon niet meer dan 4 maanden oud is verwacht ik toch wel dat hij wat langer zou meegaan. Vandaar dat ik hem direct naar jullie op stuur omdat ik er vanuit ging dat jullie daar ook zo over dachten…
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn als mijn telefoon wordt gemaakt want het is overduidelijk een fabrieksfout dat hij het van de één op de andere dag niet meer doet. En dat zou dus onder mijn garantie moeten vallen.
Maar als dit niet mogelijk is door bepaalde redenen dan gewoon kostenloos mijn telefoon terug te krijgen.

