Mijn Klacht:
Deze mensen zijn echte oplichters! Als ik op internet lees hoeveel mensen er ontevreden zijn dan schrik ik. Ik ben al zo lang klant bij vodafone, maar wanneer mn abbonement verloopt stop ik gelijk. Dit raad ik heel nederland ook aan. Want het zijn regelrechte oplichters.
Binnen een jaar is mijn batterij van mijn iphone 5s stuk gegaan. Hij loopt heel snel leeg en valt soms uit wanneer ie nog 40 procent heeft. Na langs geweest te zijn bij de vodafone winkel in Zwolle is mij verteld dat het een garantiegeval is. Dus opgestuur via dynalogic naar dynafix. Zij belooften mij de telefoon binnen tien dagen terug te krijgen. Na dat die tijd verstreken was heb ik gebeld, zij gaven aan dat mijn telefoon niet te repareren viel en ik een nieuw toestel thuis gestuurd zou krijgen. Na een week gebeld waar het toestel blijft en mij door dynafix medegedeeld dat de info die ik gaf niet klopt en dat mn toestel gerepareerd is en door de eindcontrole is geweest en ik hem twee dagen later in huis zou hebben. Na nog een week geen toestel in huis nog een keer gebeld. Tot mijn verbazing verteld een medewerker me dat mn toestel nog niet gerepareerd is en schade heeft door mijn schuld (wat absoluut niet zo is) dus niet gerepareerd moet worden en een prijsopgave gamaakt moet worden. Sinds die tijd bel ik dagelijks met vodafone en dynafix die me van alles toezeggen en beloven. Heh Emine Demir van vodafone en mnr rademaker van dynafix!! Dr word door beide partijen vaak opgehangen nadat ze zeggen dat ze me in de wacht zetten. Ronduit schandalig!! Nu een maand verder weet ik nog niets. Als leentoestel zou ik een gelijkwaardig toestel krijgen maar dit was zeker niet het geval, het betreft een zeer verouderd toestel wat veel niet ondersteund. Ik wil mn toestel terug!! Daar heb ik toch verdomme recht op. Ik betaal elke maand een fortuin aan vodafone die niet eens overal bereik heeft. Dit is de laatste keer vodafone! En luister eens naar je klanten. Internet staat vol met klachten over jullie en de waardeloze partner Dynafix.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er naar me word geluisterd en ik mn telefoon gerepareerd terug krijg ( kosteloos) en verontschuldiging voor de waardeloze behandeling

