Klacht: Samsung S6 valschaden geconstateerd

D ruthers op 15 maart 2018 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Zoals in het vorige bericht aangegeven betrof het hier vermoedelijk een systeemstoring waardoor wij geen bericht hebben ontvangen over uw reactie. Dit doen wij uiteraard niet bewust. Tevens hanteren wij de voorwaarden van de fabrikant en bepalen wij...

Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 15 maart 2018

Een klant heeft zijn Samsung S6 twee maanden geleden laten repareren door Dynafix, maar ervaart nu problemen met een snel leeglopen batterij. Na opnieuw aanmelden voor service ontving hij een bericht dat de batterij niet was meegezonden en dat er valschaden aan het toestel zijn geconstateerd, wat leidde tot onvrede over de afhandeling en de kosten voor reparatie of vernietiging van het toestel.

Mijn Klacht:

Mijn Samsung S6 is voor 2 maanden terug gerepareerd door dynafix. Aangemeld via samsung.nl volgens garantie voorwaarden een nieuwe onderdelen vervangen. Nu 2 maanden verder de batterij gaat zeer snel leeg. Halfendag op standby. Wederom de telefoon aan gemeld op samsung.nl netjes opgehaald. Vervolgens krijg ik een mail met daar in dat ik de batterij niet zou hebben mee gestuurd. Geen lader en oortjes. Dit zat almaal netjes in het doosje verpakt. Vervolgens komt er bericht dat er valschaden aan mijn toestel zal zijn geconstateerd. De telefoon is bij mijn netjes de deur uit gegaan. Nu krijg ik een kapot toestel terug voor €60 of gerepareerd voor €356. Of voor €0 maar dan word het vernietig. Dit is puuren oplichting. En diefstal.

Gewenste Oplossing:

Het probleem moet worden verholpen volgens fabrieksgarantie

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Dynafix

7 jaren geleden - Geachte klant, Zou u ons wellicht kunnen voorzien van het iRMA-nummer of het IMEI-nummer van de betreffende reparatie danwel het toestel waar dit om gaat? Dan kijken wij graag mee naar uw case. Hopende van u te vernemen. Met vriendelijke groet, Dynafix WeCare-team.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Irm adrsa15312691 IMEI 354314080724740 Toestel g920f

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Dynafix

7 jaren geleden - Geachte klant, Onze welgemeende excuses voor het ontbreken van een eerdere reactie. Wegens wat wij vermoeden een storing hebben wij nooit bericht over uw reactie hier ontvangen. Wanneer wij de gegevens van de reparatie erbij pakken zien we dat het toestel kleine vormen van valschade heeft. Hierdoor heeft het display ook op een plek lakschade. Daar wij het display van het toestel dienen te verwijderen voor een reparatie en deze vorm van schade niet gedekt wordt door de fabrikant is het voor ons niet mogelijk om een reparatie onder garantie uit te voeren. De reden hiervoor is dat deze displays op het toestel zitten 'verlijmd'. Wanneer een monteur het display tracht te verwijderen wanneer er reeds lakschade aanwezig is, dan zal deze schade zich direct uitbreiden. We zien dat de prijsopgave inmiddels is beantwoord met 'afstand doen' en dat de reparatie is gesloten. Mocht u toch nog vragen hebben, dan helpen wij u natuurlijk graag verder. Met vriendelijke groet, Dynafix Wecare-team.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Wederom zeer goed gespeeld. Pas na reactie reageeren. Veel plezier er mee en wens ik Julie nog veel succes en fijne jaren met het oplichten. Mvg

Dynafix

Heeft op 03 april 2018 om 10:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Zoals in het vorige bericht aangegeven betrof het hier vermoedelijk een systeemstoring waardoor wij geen bericht hebben ontvangen over uw reactie. Dit doen wij uiteraard niet bewust. Tevens hanteren wij de voorwaarden van de fabrikant en bepalen wij zelf geen voorwaarden. Mocht u het ondanks de eerdere uitleg niet eens zijn met deze voorwaarden, dan kunnen wij u alleen adviseren om deze klacht voor te leggen bij de fabrikant zelf.

Ervan uitgaande u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Dynafix Wecare-team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM