Mijn Klacht:
07-3-2014 Mijn toestel opgestuurd naar Dynafix via Phonehouse.
11-3-2014 (gister) Ik werd gebeld door de Phonehouse, zij hebben contact gehad met Dynafix. Ik kreeg een prijsopgave van € 183,-
Zij hebben het volgende problemen geconstateerd: 1. dat mijn toestel problemen heeft met de SD Kaart lezer. 2. Scherm kapot. Scherm van mijn telefoon was al kapot (hier heb ik geen problemen mee dus daarvoor hoef ik geen reparatie) toch kreeg ik daarvoor een prijsopgave.
Ik heb aangegeven dat alleen SD Kaart probleem moet worden opgelost, wat onder garantie valt.
Ze gaan daar niet mee akkoord, daarvoor moeten ze alles repareren. JA ook het kapotte scherm. Dus ik moet nu € 183,- betalen zodat het probleem wordt opgelost. Dus ik ben verplicht om het kapotte scherm ook te laten repareren.
Waar is mijn Samsung garantie? Waarom moet ik hiervoor extra betalen?
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als mijn SD-Kaart probleem wordt opgelost. Ik neem aan dat een toestel van een paar weken oud wel garantie heeft. Vanaf het begin dat ik deze toestel heb kan ik geen foto's maken en op de sd-kaart opslaan. Totaal heb ik 3 splinternieuwe sd-kaarten moeten offeren voor dit probleem. Ze worden vanzelf vernietigd van binnen.
Phonehouse verdiept zich ook niet in deze probleem. Dus vandaar dat ik hier terecht ben gekomen.

