Klacht: Probleem toestel zou niet onder garantie vallen

eucalyptha op 26 juni 2015 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer / mevrouw Leenes, We hebben tot op heden geen reactie mogen ontvangen op onze laatste e-mail. We zien deze klacht dan ook als opgelost. Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Dynafix Wecare Team

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 26 juni 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over Dynafix, omdat de reparatie van de Samsung S4 Active van zijn zoon niet onder garantie viel. Volgens Dynafix was de schade veroorzaakt door een val, terwijl de klant stelt dat het toestel nog geen jaar oud is en niet gevallen is, wat vragen oproept over de duurzaamheid van het apparaat en de beoordeling van de schade door Dynafix.

Mijn Klacht:

De telefoon van mijn zoon, een samsung S4 active, laadde niet meer op. Voor de rest werkt hij nog prima. Telefoon voor onderzoek naar Dynafix verstuurd, volgens hen nagekeken en de reparatie zou niet onder de garantie vallen omdat de schade veroorzaakt zou zijn door een val. Het toestel is nog geen jaar oud, wordt aangeprezen als een stevig, waterdicht toestel dus zou tegen een stootje kunnen, dit nog afgezien van het feit dat het toestel niet gevallen is! Of Samsung levert toestellen die onder een stolp moet liggen en geen gebruiksvoorwerp zijn of Dynafix maakt zich er met een Jantje van Leiden van af.

Gewenste Oplossing:

Het toestel repareren onder garantie en zo spoedig mogelijk omdat mijn zoon een visus beperking heeft en juist dit toestel heeft gekozen omdat er knoppen op zitten en hij niet zonder zijn toestel kan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynafix

Heeft op 06 juli 2015 om 08:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer / mevrouw Leenes,

We hebben tot op heden geen reactie mogen ontvangen op onze laatste e-mail. We zien deze klacht dan ook als opgelost.

Hopende u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Dynafix Wecare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Dynafix beoordeeld.

eucalyptha

Heeft op 06 juli 2015 om 14:46 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

L.S,

Ik ben het absoluut niet een met het feit dat u meent dat mijn klacht opgelost zou zijn. Integendeel, ik zou bijna nog een klacht kunnen schrijven over de wijze van reageren. U gaat absoluut niet in op mijn vragen van o.a hoe het kan dat jullie een reparatievoorstel hebben van 570,00 euro, het toestel nieuw 400,00 euro moet kosten en ik het bij een plaatselijke reparateur heb laten repareren voor 35,00 euro!!!! Verder krijg ik geen antwoord op mijn vraag a) hoe het toestel dubbel gebogen kan worden en b) hoe het kan dat ik een onbeschadigd toestel aflever en een toestel met een dergelijke beschadiging terug krijg. Kortom, dikke flauwekul dat mijn klacht is opgelost. Het heeft geen zin om met jullie te communiceren, jullie geven toch geen antwoord op mijn vragen en geven nietszeggende antwoorden. Naast het feit dat ik niet tevreden ben over de afhandeling vind ik het van een behoorlijke brutaliteit getuigen om dan maar te mailen dat mijn klacht is opgelost. DUS NEE, niet opgelost!!!!!!!!!!!!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM