Mijn Klacht:
Mijn 5 maanden oude S4 , gaf een zwart scherm na het opstarten maar verder was het toestel puntgaaf met nergens een zichtbare schade.
Na inlevering bij Vodafone is het toestel opgestuurd naar Dynafix.
Na 2 weken kreeg ik bericht dat het toestel niet meer gemaakt kon worden en heb ik contact gezocht met Samsung.
Hoe kan het dat een nieuw toetsel er opeens mee ophoudt en ik dan ter compensatie tegen gereduceerd tarief een ander toestel “moet”kopen.
Samsung is er toen ook achteraan gegaan en heeft toen van Dynafix een foto gekregen waarop mijn toestel afgebeeld zou zijn met een scheur in het beeldscherm.
Er zijn ook duidelijk beschadigingen rond de rand te zien en ik het Samsung meegedeeld dat dit niet mijn toestel is.
Ik heb dit ook direct gemaild aan Dynafix maar die zeggen dat ze het zo ontvangen hebben en willen van mij een foto van mijn toestel waarop te zien is dat het geen schade had.
Vodafone maakt op het schade formulier altijd melding van het defect en de zichtbare schade. Vodafone vind het ook vreemd dat Dynafix geen foto van mijn toestel gestuurd heeft waarop het defect te zien is,
Ik heb dus geen foto waarop schade te zien is, want er was GEEN schade.
Waar is nu mijn toestel gebleven????
Gewenste Oplossing:
Wanneer het duidelijk wordt wie er hier de boel aan het oplichten is !


