Klacht: MIJN TELEFOON ZOU TOTAL LOSS ZIJN

hfendker op 13 oktober 2017 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Tijdens de controle van uw toestel is gebleken dat er een niet originele backcover op het toestel zit. Tevens zat deze backcover bevestigd met niet originele tape. Ook staan er letters met een marker in het toestel geschreven...

Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 13 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

IK HEB VORIG JAAR EEN SAMSUNG S6 GOLD GEKOCHT BIJ MEDIA MARKT IN GRONINGEN, NU NAAR EEN JAAR MAAK HIJ GEEN VERBINDING MEER MET WIFI, IK HEB DE TELEFOON NAAR MEDIA MARKT GEBRACHT, EN ZIJ HEBBEN HET NAAR DYNAFIX GESTUURD, NU HEB IK BERICHT GEKREGEN VAN MEDIA MARKT DAT MIJN TELEFOON NIET ONDER DE GARANTIE KAN WORDEN GEMAAKT, OMDAT DYNAFIX ZEGT DAT MIJN TELEFOON DOOR DERDEN ZOU ZIJN OPEN GEWEEST, DIT IS ABSOLUUT NIET WAAR

Gewenste Oplossing:

IK BEN PAS TEVREDEN ALS IK MIJN TELEFOON WEER KRIJG EN DAT HIJ HET DOET ZOALS HET ZOU MOETEN , DUS OOK DAT HIJ CONTACT MET WIFI MAAKT

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Dynafix

8 jaren geleden - Geachte klant, Zou u ons wellicht kunnen voorzien van het iRMA-nummer of het IMEI-nummer van de betreffende reparatie danwel het toestel waar dit om gaat? Dan kijken wij graag mee naar uw case. Hopende van u te vernemen. Met vriendelijke groet, Dynafix WeCare-team.

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Hallo de imei nr is 354901 07 991659 0

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynafix

Heeft op 19 oktober 2017 om 14:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Tijdens de controle van uw toestel is gebleken dat er een niet originele backcover op het toestel zit. Tevens zat deze backcover bevestigd met niet originele tape. Ook staan er letters met een marker in het toestel geschreven die hier niet horen te staan. Met deze reden valt het toestel buiten garantie en kunnen wij geen kosteloze reparatie uitvoeren.

Wanneer u het niet eens bent met de garantievoorwaarden welke wij hanteren kunnen we u alleen maar adviseren om dit voor te leggen bij de garantieverstrekker (Samsung). De prijsopgave is terecht opgemaakt en zal ook gehandhaafd blijven.

Ervan uitgaande u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Dynafix Wecare-team.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM