Klacht: Klacht dynafix Reparatie meer dan 2 maanden.

[email protected] op 19 december 2013 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte roeleppink, Naar aanleiding van uw klacht hebben wij een onderzoek opgestart bij de post en intern, hierbij is uw toestel teruggevonden. Inmiddels is deze gerepareerd aan u verzonden en mochten wij de klacht sluiten. Indien u aanvullende vragen krijgt...

Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 19 december 2013

Een klant heeft zijn kapotte telefoon via Vodafone naar Dynafix gestuurd voor reparatie, maar na meer dan twee maanden zonder oplossing is hij gefrustreerd. Ondanks herhaaldelijk contact met zowel Dynafix als Vodafone, blijft de status van zijn toestel onduidelijk en wordt hij van het kastje naar de muur gestuurd. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Via Vodafone heb ik de opdracht gekregen om mijn kapotte telefoon op te sturen naar dynafix. Omdat dit binnen de garantie viel. Via Post NL heb ik mijn mobiel opgestuurd met track en trace. Volgens het track en trace systeem is mijn mobiel de volgende dag afgeleverd bij dynafix. Nadat er 3 weken waren verstreken heb ik contact opgenomen met dynafix om te vragen wat de reparatiestatus was van mijn toestel. Toen kwam ik erachter dat mijn IMEI nummer helemaal niet bekend was bij jullie (dynafix). Ik heb echt heel vaak met jullie en met Vodafone gebeld maar er komt steeds geen oplossing. Telkens wordt me verteld dat er een onderzoek lopende is of dat ze er gewoon niks aan kunnen doen. Ik word van het kastje naar de muur gestuurd. Vodafone kan me alleen vertellen dat het toestel wel is aangekomen hierover is ook contact geweest met de desbetreffende koerier van Post NL. Volgens jullie (dynafix) had ik mijn toestel aangetekend moeten verzenden. Maar dit is me nooit verteld dat ik dit had moeten doen. Vodafone heeft mij ook niet verteld dat ik mijn toestel aangetekend moest versturen. Anders had ik dit vanzelfsprekend wel gedaan, omdat het om een duur toestel gaat. Doordat het onaangetekend is verstuurd kan er dus volgens jullie (dynafix) er van alles mee gebeuren.

Ik heb het gevoel dat ik niet serieus word genomen en ben bang dat ik mijn toestel nooit meer weer krijg.

Het frustreert me dat het pakketje dat wel is aangekomen, opeens spoorloos bij jullie verdwenen is. Dit kan na mijn mening toch niet zo verdwijnen. Na mijn mening zijn jullie dus ook verantwoordelijk voor dit pakketje.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn oude toestel gerepareerd weer terug willen zien. Of een nieuwe iphone 4s ontvangen. Ook wil ik graag dat mijn telefoonkosten worden vergoed.

Ik hoop dat dit probleem snel kan worden opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynafix

Heeft op 23 januari 2014 om 17:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte roeleppink,

Naar aanleiding van uw klacht hebben wij een onderzoek opgestart bij de post en intern, hierbij is uw toestel teruggevonden. Inmiddels is deze gerepareerd aan u verzonden en mochten wij de klacht sluiten. Indien u aanvullende vragen krijgt over uw klacht, nemen wij deze uiteraard weer voor u in behandeling!

Met vriendelijke groet,
Dynafix WeCare Team
Dynafix WeCare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM