Klacht: john de ruiter

John de ruiter op 20 april 2019 over Dynafix in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 april 2019
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant, Wij hebben na het eerdere bericht geen RMA of IMEI nummer van u ontvangen. Zonder deze informatie kunnen we het niet nakijken. Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag van u. Ook...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dynafix
Status Opgelost
Datum 20 april 2019

Een klant heeft zijn telefoon voor de vijfde keer opgestuurd naar Dynafix, maar ontving deze terug met een lege accu. Na onderzoek bij een andere reparateur bleek dat de batterij oud en defect was, wat leidde tot beschuldigingen van diefstal van een goede batterij. De klant heeft een klacht ingediend omdat Dynafix niet bereid zou zijn om de telefoon correct te repareren.

Mijn Klacht:

Telefoon al voor de 5 de keer opgestuurd met een volle batterij naar dynafix,en omdat het al voor de 5de keer is gebeld met een medewerker van Tele2 en die zou een klacht indienen bij het hoofdkantoor van Tele2 en die zouden dan weer contact met mij opnemen.
Verleden week mijn telefoon weer terug gekregen en nu met een lege accu dus ik weer opladen bleek dat mijn accu ter reparatie aangeboden moet worden en wat blijkt nu,ik ben bij een telefoon reparateur geweest en die zei tegen mij dat het een hele oude batterij is die kapot is en ze hebben hem gewoon in mijn niet gemaakte telefoon gedaan.
Dus ik beschuldig dynafix van diefstal van een goede batterij en ik dien ook een klacht in omdat ze niet mijn telefoon willen maken(ik heb informatie hiervoor gevraagd bij consuwijzer en die heeft de klacht weer doorgestuurd naar A.C.M)en die hadden mij geadviseerd dat Tele2 een deugdelijke telefoon moeten leveren.
Bij voorbaat dank

Gewenste Oplossing:

Als mijn abbonement opgezegd wordt want dit wordt toch niets meer,we blijven maar rondjes draaien en tele2is niet geloofwaardig meer.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynafix in behandeling genomen

Bericht van Dynafix

6 jaren geleden - Geachte klant, Zou u ons wellicht kunnen voorzien van het iRMA-nummer of het IMEI-nummer van de betreffende reparatie danwel het toestel waar dit om gaat? Dan kijken wij graag mee naar uw case. Hopende van u te vernemen. Met vriendelijke groet, Dynafix WeCare-team.

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Ik gaat geen IMEI nummer opgeven omdat ik al weet wat dynafix gaat antwoorden alleen omdat ze dit al 3 keer gevraagd hebben en elke keer hetzelfde antwoord hebben gegeven dat het mijn eigen schuld is en geen garantie krijg voor mijn iPhone terwijl ze weten dat ik het scherm niet gebogen heeft en buiten dat ze mijn goede batterij omgewisseld hebben voor een kapotte batterij in mijn iPhone hebben gedaan steeds dit moeten vragen (IMEI nummer) om deze klacht te moeten beantwoorden. Ik vindt nog steeds dat dynafix een vies spelletje speelt en waarin ik niet in mee gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynafix een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynafix

Heeft op 30 april 2019 om 15:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant,

Wij hebben na het eerdere bericht geen RMA of IMEI nummer van u ontvangen. Zonder deze informatie kunnen we het niet nakijken.

Mochten er toch nog vragen of opmerkingen zijn, dan vernemen wij dit graag van u. Ook op een gesloten klacht is het mogelijk een reactie te plaatsen.

Met vriendelijke groet,
Dynafix WeCare-team.

John de ruiter

Heeft op 18 juli 2019 om 08:59 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Hele slechte service van dynafix.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM