Mijn Klacht:
Ik heb sinds enige tijd (langer dan één jaar) een iPhone 6 64GB. Enkele weken geleden zat ik in de auto en verloor ik plotseling mijn bereik (internet & bellen/sms’en), het zal wel een storing zijn, dacht ik toen. Ik heb vanaf dat moment nooit meer service gehad op mijn telefoon, dus heb ik contact met Tele2 gezocht, een paar keer wat dingetjes geprobeerd onder leiding van een Tele2 medewerker, dat werkte niet, toen heb ik een nieuwe simkaart ontvangen, dat werkte helaas ook niet. Vervolgens alles maar gereset en leeg gehaald, wat ook niet werkte; kortom, de telefoon is stuk.
Vervolgens heb ik een afspraak gemaakt bij de officiële Apple Store te Haarlem, daar ben heeft een Apple Genius de telefoon uitvoerig onderzocht, de constateringen: geen fysieke schade, enkel gebruikssporen, geen waterschade, nieuwe software lost probleem niet op. De Genius heeft zijn analyse in een document gezet en voor mij uitgeprint met het advies naar de winkel te stappen om mij te beroepen op mijn consumenten recht.
Direct heb ik mobiel.nl gebeld, en ben ik door een vriendelijke dame te woord gestaan, zij heeft mij uitgelegd dat een analyse van een Apple professional als zeer betrouwbaar wordt geacht, en dat ik inderdaad de reparatie / vervanging vergoed zal krijgen. Zij vertelde mij de telefoon op de sturen naar drmobile / Dynafix, zij zouden vervolgens kijken of het reparatie of vervanging zou worden. Prima.
Gisteren krijg ik ineens een mailtje van Dynafix, dat mijn telefoon krom is en daardoor niet binnen de garantie valt. Hij was niet krom toen ik hem naar hen stuurde, dit is door een Apple Genius bevestigd, waarin duidelijk vermeld is dat er alleen gebruikerssporen op zitten, en geen andere fysieke schade. Dus mocht de telefoon inderdaad krom geworden zijn, dan is dat door het toedoen van een medewerker van de Dynafix geweest.
Gewenste Oplossing:
Als mijn toestel gratis wordt vervangen


