Mijn Klacht:
Telefoon is plots in een bootloop gekomen (constante reboots). Volgens Google is dit een bekend probleem en middels een softwareupdate op te lossen, maar voor de zekerheid toch maar opgestuurd voor fabrieksgarantie.
De prijsopgave vermeldt dat het toestel buiten garantietermijn valt en dat er een nieuwe softwareversie geinstalleerd is. Er zijn foto’s bijgevoegd die zogenaamd duiden op vochtschade. Volgens de telefoniste is de vochtschade de reden waarom de reparatie niet binnen garantie valt. De reparatie is duurder dan een nieuw toestel.
1. De aankoopbon is bijgevoegd en de garantietermijn is nog niet verlopen, maar toch wordt vermeld dat de garantietermijn verlopen is.
2. Er is geen enkele vermelding (naast onduidelijke foto’s) dat er vochtschade geconstateerd is en dat om deze reden de fabrieksgarantie geweigerd wordt.
De telefoon is altijd met uiterste zorg behandeld. Zeer slechte communicatie vanuit Dynafix met foute informatie.
Gezien wij nu 40 euro kwijt zijn zonder geholpen te worden zullen wij nooit meer met deze partij in zee gaan.
Gewenste Oplossing:
Indien de telefoon binnen garantie wordt gerepareerd.

